SpartaCup 2023 – powrót po 20 latach

Udostępnij post

Ponad 20 lat czekaliśmy na powrót turnieju organizowanego przez Spartę. SpartaCup 2023 stał się dla nas powodem do zadowolenia. Czujemy, że organizacyjnie spełniliśmy oczekiwania oraz cieszymy się, że podczas całego turnieju odbyło się bez organizacyjnych wpadek. Już zaczynamy planować kolejną edycję z jeszcze większym rozmachem! 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację oraz sponsorom: K1 Sport, Wojas, MyTo Detailing, Bistro Trześniewscy, Prohaus oraz Restauracji Impresja! 

O wypowiedzi po turnieju poprosiliśmy wiceprezesa Mateusza Cieślika, Trenerów Gwiazdy Ruda Śląska i Akademii Górnika Zabrze w Żorach oraz Prezesa Podokręgu Zabrza i Wiceprezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej — Jarosława Brysia.


Mateusz Cieślik:

Bardzo się cieszę, że po blisko 20 latach Sparta Zabrze zorganizowała swój turniej! Chciałbym, żeby zaczęła się taka impreza odbywać cyklicznie! Dziękuję młodym zawodnikom za dostarczenie pozytywnych emocji, Trenerom za poświęcenie czasu i obecność, Rodzicom oraz osobom, dzięki którym turniej mógł się odbyć.


Jarosław Bryś:

Turniej oglądałem z zaciekawaniem, bo mogłem zobaczyć interesujący poziom gry oraz dziewczynki i chłopców prezentujących duże umiejętności techniczne.
Wierzę, że SpartaCup będzie wydarzeniem cyklicznym służącym integracji i rozwojowi młodych sportowców.

Trener Akademii Górnika Zabrze w Żorach

Sobotni turniej Sparta CUP dla r. 2016 wzbudził bardzo pozytywne emocje w szeregach naszej drużyny, która jest ośrodkiem Akademii Górnika Zabrze z Żor — hala oldschoolowa, co wywołało pozytywne emocje wśród kibiców i samych zawodników, bardzo wyskoki poziom turnieju, świetna organizacja i atmosfera. Właśnie dlatego mam nadzieje ze piłka już na zawsze zakotwiczy na Sparcie Zabrze.

Trener Gwiazdy Ruda Śląska: 

Dziękujemy za zaproszenie na turniej, który był zorganizowany w sposób wzorowy. Każdy element turnieju był na wysokim poziomie. Mecze rozgrywane w przyjaznej atmosferze, w dodatku bez opóźnień, sędziowie mecze sędziowali na dobrym poziomie, oczywiście mając na uwadze, jaka kategorię wiekową sędziują. Dodatkowo posiłki, które też bardzo smakowały naszej drużynie. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję brać udział w waszych turniejach.

Więcej wpisów