Udostępnij post

W sobotę 17 września, na wyjeździe, podejmowaliśmy zespół KS 94 Rachowice. Spotkanie odbyło się w ramach 7. kolejki ,,Majer” A klasy.

Cały mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały swoje momenty kiedy przeważały, ale nie przekładało się to na konkrety. Pierwszego gola w meczu obejrzeliśmy po 24. minutach gry, a jego autorem był Kamil Łysiak, który z dystansu zaskoczył bramkarza. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Mariusz Schymczyk. Z prowadzenia nie cieszyliśmy się jednak długo, gdyż 10 minut później zespół gospodarzy doprowadził do wyrównania, wykorzystując dogodną sytuację po kontrze. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W drugiej połowie więcej dogodnych sytuacji mieli gospodarze, mimo, że to my prowadziliśmy grę i staraliśmy się długo utrzymywać przy piłce. Drużyna Rachowic wyprowadzała groźne kontry, a problemy z komunikacją w naszej obronie tylko jej to ułatwiały. Kolejny raz w tym sezonie Marcin Masłowski udowadnia, że jest w bardzo wysokiej formie i kolejny raz skutecznie broni dostępu do naszej bramki.
Najdogodniejszą sytuację do zdobycia gola miał Jakub Konkel, ale piłka skozłowała na nierówności na boisku, przez co Kuba oddał niecelny strzał. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Drużynie z Rachowic dziękujemy za rozegrany mecz i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu!

Wyjściowe składy:

Więcej wpisów