Porażka w meczu kontrolnym z Paniówkami.

Udostępnij post

W środowy wieczór odbył się drugi mecz kontrolny przed sezonem. Zmierzyliśmy się z drużyną Tempo Paniówki, a mecz od początku nastawiony był na sprawdzenie konkretnych aspektów taktycznych.

Pierwsza połowa przebiegała wyrównanie. Oddawaliśmy dużo strzałów, a już w 9. minucie na listę strzelców mógł się wpisać Oktawian Kopica. Przeciwnik również nie próżnował, mając dwie dogodne okazje w 11. oraz 22. minucie, kiedy to interweniował nasz bramkarz. Pierwszego gola zdobył nasz rywal, na co odpowiedzieliśmy dwie minuty później. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:1.

Po zmianach w drugiej połowie inicjatywę przejął przeciwnik. Gol na 1:2 to indywidualna akacja zawodnika drużyny z Paniówek, który w pojedynkę przedostał się przez naszą obronę. Chwilę później mocnym strzałem zza pola karnego popisał się testowany przez nas napastnik, zmuszając bramkarza rywali do wysiłku. Ostatni gol spotkania padł po rykoszecie przy próbie wybicia piłki przez naszą obronę, co umożliwiło wyjście zawodnikowi Tempa na sytuację sam na sam.

Wydarzenia:

Wynik Minuta Strzelec
0:1 25′ Przeciwnik
1:1 27′ Zawodnik testowany
1:2 62′ Przeciwnik
1:3 69′ Przeciwnik

Drużynie Tempa Paniówki dziękujemy za rozegrany mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!

W meczu zagrali:
M. Masłowski (Br)
P. Buchta
D. Demski
D. Boni
O. Kopica
K. Paciorek
J. Michalak
J. Jaskółka
M. Niemczuk
oraz 7 zawodników testowanych.

Więcej wpisów