Pogrom w meczu z rezerwami Gwarka Ornontowice.

Udostępnij post

W sobotę 24 września o godz. 12:00 (pierwotnie mecz miał się odbyć o godz. 16:00, ale został przełożony na prośbę gości) odbył się mecz w ramach 8. kolejki Zabrzańskiej ,,Majer” A klasy.

Strzelanie szybko rozpoczął Dawid Boni, bo już w 4. minucie kapitalnym przekątnym podaniem przez połowę boiska popisał się Hubert Jaromin, po którym to Dawid umieścił piłkę w siatce. Na drugiego gola musieliśmy czekać tylko 6 minut, kiedy to po indywidualnej akcji skrzydłem i dośrodkowaniu Dawida Mrowca wynik podwyższył Oktawian Kopica. Trzeci gol padł w 17. minucie, kiedy to na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamil Łysiak, a bramkarz rywali skiksował. Wynik pierwszej połowy w 23. minucie ustalił strzelec poprzedniego gola, Kamil Łysiak, pakując piłkę głową do bramki po rzucie rożnym wykonywanym przez Huberta Jaromina.

W przerwie w naszej bramce nastąpiła zmiana. Bezrobotnego w pierwszej połowie Marcina Masłowskiego zastąpił Antonii Gburek.
Gol na 5:0 padł w 55. minucie, a jego autorem był Oktawian Kopica. Po tym trafieniu na boisku pojawił się popularny “Zizi” i już kilka minut później podszedł do rzutu karnego. Paweł Wieczorek, niezawodny w tym aspekcie, wykorzystał karnego pewnie, uderzając piłkę w ten sposób, że ta po odbiciu od poprzeczki wpadła do bramki, bramkarz był bez szans.
Trzy minuty później było już 7:0, kiedy to swojego gola zdobył Jakub Konkel i możemy chyba powiedzieć już, że tradycyjnie, Kuba zdobywa gola po wejściu z ławki. Wynik spotkania w 80. minucie ustalił Kamil Łysiak, przypieczętowując tym samym swój dobry występ i zdobywając hattricka.

Drużynie Gwarka II Ornontowice dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w kolejnych starciach!

Wyjściowe składy:

Więcej wpisów