Pierwszy sparing przed sezonem na remis

Udostępnij post

 

W sobotę o godzinie 15:00 rozpoczął się pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem. Na boisku przy ulicy Żniwiarzy na Rokitnicy podejmowaliśmy zespół TS Iskra Lasowice.

Mecz rozpoczął się od szybko zdobytego przez nas gola i z każdą kolejną minutą zaznaczaliśmy swoją przewagę. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce i wymienialiśmy podania na połowie przeciwnika. Rywali udało się jednak wyprowadzić dwie świetnie kontry, po których straciliśmy gole. Gol na 1:1 to popis opanowania zawodnika drużyny przeciwnej, który spokojnie minął naszego bramkarza. W pierwszej połowie wartą odnotowania była również indywidualna akcja Wojnarowicza, który minął kilku przyjezdnych zawodników, ale przed oddaniem strzału uprzedził go obrońca. Szkoda.

W drugą połowę znowu weszliśmy dobrze. W 10 minut zdobyliśmy dwa gole. Gol na 3:2 to popis techniki użytkowej testowanego przez nas zawodnika, który z około 35 metra przelobował bramkarza Iskry.
Błąd przy wyprowadzeniu kontry w 75 minucie spowodował stratę i w konsekwencji pozwolił przeciwnikowi doprowadzić do remisu. Pod koniec spotkania świetną paradą popisał się jeszcze Gburek, a wynik meczu ustalić mógł Paweł Wieczorek, ale minimalnie spudłował.

Wydarzenia:

Wynik Minuta Strzelec
1:0 6′ Zawodnik testowany
1:1 22′ Przeciwnik
1:2 44′ Przeciwnik
2:2 48′ Oktawian Kopica
3:2 55′ Zawodnik testowany
3:3 75′ Przeciwnik

Zespołowi Iskry dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach!

W meczu wystąpili:

A. Gburek (Br.)
D. Demski
M. Niemczuk
Ł. Wojnarowicz
D. Boni
O. Kopica
P. Buchta
R. Głowacz
M. Schymczyk
J. Jaskółka
P. Wieczorek
R. Chukwubuike
oraz 6 zawodników testowanych.

 

 

 

 

 

 

Więcej wpisów