Pewna wygrana mimo gry w osłabieniu.

Udostępnij post

W ubiegłą sobotę o godzinie 15:00 rozegraliśmy spotkanie ”o 6 punktów” z zespołem Młodości Rudno. Goście znajdowali się na 4. miejscu, tracąc do nas 1 punkt.

Mecz zaczął się od niemałej kontrowersji, w 14. minucie spotkania, po pierwszym faulu w meczu, sędzia zdecydował ukarać się naszego zawodnika czerwoną kartką. Mimo tej sytuacji, już 3 minuty później po główce Kamila Łysiaka udało nam się wyjść na prowadzenie. W kolejnych minutach mieliśmy jeszcze dwie doskonałe okazje do podwyższenia prowadzenia, ale dwoma świetnymi interwencjami popisał się bramkarz. `
Gol, który dał nam dwubramkowe prowadzenie padł w 30 minucie. Własnego bramkarza po strzale głową pokonał obrońca rywali po świetnym dośrodkowaniu i rajdzie Dawida Boniego.
Już 8 minut później na 3:0 trafił Michał Bednarz, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym oddając strzał z przedpola. Na przerwę schodziliśmy w dziesięciu, ale prowadząc trzema golami.
Jedyny gol dla rywali w tym meczu padł tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił przeciwnik mimo, że wyczuł jego intencje Marcin Masłowski.

Przyjezdnym dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu!

Wyjściowe składy:

Więcej wpisów