Klasa B: Mamy lidera, w Mikulczycach mamy lidera !

Udostępnij post

Grupa: Klasa B 🔵⚪️

Trener: Mateusz Cieślik

Mecz ligowy: KS MOSiR Sparta Zabrze 5:1 KS Burza Borowa Wieś

⏰
 16.10.2021, 15:00
🏟 Zabrze, Mickiewicza 66a

Skład: Masarczyk, Michalak, Wesołowski, Orzeszek, Boni, Żurek, Mikita, Jaskółka, Młodzieniewski, Kopica, Szubert.

Rezerwowi: Wieczorek, Biskupek, Buchta, Andrzejaszek, Rutkowski, Tybel

Bramki: Jaskółka⚽️ Kopica⚽️ Szubert⚽️⚽️⚽️

🗣 Piłkarze KS MOSiR Sparty Zabrze nie mają ostatnio litości dla swoich rywali, w pięciu ostatnich spotkaniach wbili rywalom conajmniej cztery bramki. Po dziewięciu kolejkach wygodnie rozsiedli się w fotelu lidera i zapowiadają, że w kolejnych meczach nadal będą walczyć o pełną pulę. Biało-niebiescy dość niespodziewanie, bo apetyty były większe, przegrali wyjazdowe spotkanie w Pilchowicach 6:2. Pozwoliło to Burzy Borowa Wieś na objęcie prowadzenia w rozgrywkach, natomiast Spartanie dołączyli do tak zwanej grupy pościgowej. Jak się okazało nie na długo bowiem w niedalekiej perspektywie czekało bezpośrednie starcie !

We wczorajszym domowym meczu nasi piłkarze wygrali ze wspomnianą powyżej Burzą Borowa Wieś 5:1, a zdobywcami bramek byli kolejno Jakub Jaskółka, Oktawian Kopica i trzykrotnie Marcin Szubert ( na zdjęciu poniżej ).

Dzięki bezpośredniej wygranej, zespól KS MOSiR Sparta Zabrze z dorobkiem 22 pkt. został nowym liderem SpaceXsolar.pl Klasy B. O utrzymanie tej pozycji będzie walczył już w najbliższą sobotę o godz. 15:00 na boisku w Paczynie, a jego przeciwnikiem będzie Orzeł Paczyna.

Więcej wpisów