Gra do samego końca i wygrana z Carbo Gliwice.

Udostępnij post

W sobotę rozegraliśmy mecz wyjazdowy przeciwko Carbo Gliwice. Będące na 3 miejscu od końca w tabeli Carbo w ostatnich meczach złapało wiatr w żagle i zaczęło punktować.

Pierwsza połowa wyglądała z naszej strony fatalnie, oddaliśmy raptem jeden celny strzał, a o poziomie naszej gry najlepiej niech świadczą trzy zmiany przeprowadzone jeszcze przed przerwą. Gospodarze zdobyli gola w 16. minucie spotkanie po rzucie rożnym.
W drugą część spotkania weszliśmy odrobinę lepiej, ale kolejny gol również padł łupem drużyny Carbo. W 58 minucie przegrywaliśmy 2:0. Po tym golu powoli zaczęliśmy zdobywać przewagę na boisku, ale ostrą grą przeciwnik nie pozwalał nam na wiele. Jeszcze przed golem kontaktowym trafialiśmy dwukrotnie w poprzeczkę, a pierwszego gola zapewnił nam w 80. minucie Denis Młodzieniewski, który na boisku pojawił się kilkanaście minut wcześniej. W 89. minucie z powodu kontuzji po ataku przeciwnika boisku opuścić musiał Mateusz Grabski, a dwie minuty później jeden z rywali napomniany został drugim żółtym kartonikiem i musiał upuścić boisko.
Upragniony remis przyszedł w 93. minucie, a autorem gola był Mariusz Schymczyk, który wykończył akcję, pakując piłkę do pustej bramki.
Na zwycięskiego gola czekaliśmy nieco ponad minutę, zdobył go niezawodny w ostatnich spotkaniach Kamil Łysiak. Mecz z powodu licznych przerw w grze potrwał jeszcze kilka minut dłużej, ale ostatecznie to my z ciężkiego terenu i po walce do samego końca wywieźliśmy 3 punkty!

Jest to nasza 4 wygrana z rzędu oraz 9 z rzędu mecz bez porażki. W najbliższą sobotę zmierzymy się na Mickiewicza z zespołem Młodości Rudno i liczymy na podtrzymanie dobrej passy!

Zespołowy Carbo Gliwice dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w kolejnych meczach!

Wyjściowy skład:

Więcej wpisów